Logo

Merhabalar,
2 gün evvel Google+ üzerinde Sayfalar'ın aktif olmasıyla beraber şirketimizin sayfasını da açmış bulunmaktayız.

Bildiğiniz üzere Google+, Google'ın alternatif sosyal ağı olarak tanımlanıyor. Yakın gelecekte tüm servislerini G+ üzerinde toplamayı hedefleyen Google, son zamanlarda yaptığı büyük çaplı ağa dahil etme operasyonlarına son olarak "Pages" özelliğini ekledi. Açıldığından beri sadece gerçek kimliklere izin veren ve bunun için bir çok kesimden tepki alan Google, sonunda markalar için de ağını hizmete açtı. Tabii ki doğrulama şartıyla birlikte..

Timpaş Isıtma Soğutma A.Ş. olarak bizde tüm gerekli işlemleri tamamlayıp, Facebook'tan sonra Google+ üzerinde de hesabımızı açtık ve çevrelerinize eklemenizi umuyoruz. 

Google+ Timpaş Sayfası: Timpaş Isı

Saygılarımızla,
Timpaş Isıtma Soğutma Sistemleri Paz. San. ve Tic. A.Ş.

Timpaş Isıtma Soğutma A.Ş. ailesi olarak tüm islam aleminin Kurban Bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dileriz.. Her gününüzün bayram gibi geçmesi dileğiyle, nice bayramlara.

TİMPAŞ Isıtma Soğutma Sistemleri Paz. San. ve Tic. A.Ş.

Timpaş Isıtma Soğutma Sistemleri ailesi olarak tüm islam aleminin Ramazan Bayramını kutlar, her gününüzün bir bayram günü gibi geçmesini en içten dileklerimizle Rabb'imizden niyaz ederiz.

Herkese hayırlı bayramlar.

TİMPAŞ Isıtma Soğutma Sistemleri Paz. San. ve Tic. A.Ş.

Merhabalar,

Timpaş Isıtma Soğutma Sistemleri Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. olarak belirtmek isteriz ki, Ticaret hayatında olduğu kadar internet dünyasında da yeteri kadar yerimizi almaya çalışacağız.

Bugünden itibaren yayın hayatına başlayan web sitemiz timpasisi.com.tr üzerinde, zamanla ürünlerimize, fiyat listelerimize, tanıtımlarımıza, iletişim bilgilerimize ve diğer bulunması gereken her türlü bilgiye rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Bunun yanında şirketimizin resmi facebook sayfası da açılmıştır: Timpaş Facebook Page

www.timpasisi.com & www.timpasisi.com.tr

Gelişmeler için lütfen sitemizi sık sık ziyaret ediniz.

En iyi dileklerimizle..

Timpaş Isıtma Soğutma Sistemleri

Sayfa Seçiniz: << İlk Önceki
Yazı Kategorileri

 


 
 
Kullanıcı Girişi

Kullanıcı Adı:
Şifre:


Facebook Twitter    Feed
Since 2011 ©  Timpaş Isı
Tüm Hakları Saklıdır.
Developed By ysnkctr