Logo

06-09 Kasım 2014 tarihleri arasında İzmir Yapı Fuarında sizleri de standımızda aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Sektörümüzle alakalı herkes davetlimizdir.

Davetiye kartlarınızı şirketimizden, online davetiyeleri de
Yapı Fuarı Resmi Sitesinden edinebilirsiniz.

Merhabalar,

Google ın servislerini geliştirmeye devam etmesi ile birlikte yeni gelen "Onaylı İşletme" özelliğinden yararlanabilmek için Google+ adresimizi değiştirmek zorunda kaldık. Eski sayfamız tarafımızdan silinmiş, yenisi onaylı işletme olarak yayına girmiştir.

Artık bize Google servislerinden de çok kolay ulaşabilirsiniz.

Timpaş Google+

Timpaş Isıtma Soğutma Sistemleri A.Ş. olarak Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, hayırlara vesile olmasını dileriz.

Sevdiklerinizle beraber nice mutlu bayramlara.

Merhabalar,
Bir kaç aydır özellikle dolar ve euronun artışı sebebiyle, birçok üründe üreticiler fiyat yükseltmesine gitti ne yazıkki. Her gün değişen fiyat listeleri yüzünden fiyat listesi bastırmamız mümkün olamıyor. Özellikle Alarko'nun son 1 ayda 3. kez fiyat değiştirdiğini düşünürseniz ne demek istediğimi anlarsınız sanırım.
Bu yüzden maliyet ve kullanım kolaylığı olarak minimumda kalması ve güncel fiyat bilgisi gerekliliğiyle beraber fiyat listemizi dijital ortamda geliştirme kararı aldık ve bir süredir bunu uyguluyoruz. Sanırım listemizin nerdeyse tamamı değişti. Her yeni değişikliliği de yansıtmak için uğraşıyoruz..
Bunların sonucunda, düzenli olarak fiyat listemize göz atmanız tavsiyemizdir.

Değişiklikleri takip edebilmek için Twitter hesabımızı takip edebilir, Facebook sayfamızı beğenebilir ya da Google+ sayfamızı çevrelerinize ekleyebilirsiniz.


Her yeni değişiklik, bir önceki listeyi geçersiz kılar. 

Timpaş Isıtma Soğutma Sistemleri A.Ş. 2013 Fiyat listesi uzun çalışmalar sonunda çıkmış bulunmaktadır.

Fiyat listesi içeriğinde; kazandan radyatöre, kombilerden doğalgaz malzemelerine, mekanik malzemelerden her türlü sarf malzemelere kadar ürünler bulunmakta.

Fiyat listemize dijital ortamda erişmek için tıklayınız

17-20 Nisan tarihleri arasında Tepekule / İzmir'de Tescon+Sodex Fuarında standımız bulunmaktadır. Tüm müşterilerimiz standımıza davetlidir.

Tescon Logo


Not: Ücretsiz davetiye kartlarınızı tarafımızdan isteyiniz.

Merhabalar,

2013 yılı ile beraber başlattığımız bayilik girişimlerimiz hızla devam ediyor. 2013 yılındaki ana hedefimiz Mekanik sektöründe yükselme yönündeki ilk adımımız, Batu Vana bayiliği tescillendi. Şu anda Ege bölgesindeki 3 bayiden biriyiz.

Flanşlı vana, pislik tutucular, buhar vanaları gibi tüm mekanik ile ilgili vana çeşitleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz!

Peki Batu Vana Kimdir?
1978 Yılında Türk Sanayisine kalitesiyle hizmet için Sn. Ayhan TÜREMEN liderliğinde yola çıkanBATU Vana” KOCAELİ/Gebze-Dilovası mevkiinde kurulu 7000m² kapalı alanı olan modern, çağdaş işletmecilik gereksinimlerini karşılayabilecek niteliklere sahip fabrikasında üretim faaliyetlerini yürütmektedir.
Detaylar için:  Batusan Hakkında

Batu Vana üzerinde bayiliğimiz

İlgileriniz için teşekkürler.

   Yeni yılın herkese sağlık, mutluluk, huzur ve bol kazanç getirmesi dileğiyle.... Nice yıllara.... Hoşgeldin 2012.

Mehmet Fatih KOÇ
Timpaş Isıtma Soğutma Sistemleri Paz. San. ve Tic. A.Ş.

   Sektörümüzde 2012 yılı, üreticilerin bağlantı yapma yılı olacak sanırım. 2008 ve 2009 yıllarında yaşanan küresel durgunluktan sonra, 2010 ve 2011 yılında yaşanan sektörel patlamayla beraber, üretici firmaların iştahı kabardı. Buna paralel firmalar, uzun vadede toptancı ve perakendeciyi kendine bağlamak adına yüksek iskontolu ve uzun vadeli bağlantılara çıktılar.
Burada dikkat edilmesi gereken konular, bu uzun vadeleri iyi hesaplayıp, bu durumdan maximum kâr elde etmektir. Bu lehine durumu hesaplayamayıp valör yiyenlerinse sektör durağanlaştığında vay hallerine...!

   Bol kazançlı 2012 dileğiyle......

Merhabalar,
Açılmamızın üstünden 5 ay geçmesine rağmen ne yazıkki internet sitemizi daha rayına oturtamadık. Bu konuda hata yapıyoruz, biliyoruz fakat ne yazıkki imkanlarımız dahilinde vaktimizi ancak bu kadar ayırabiliyoruz.

Yakın zamanda Google'da yayınlanmaya başlayan ufak çaplı reklamlarımızdan sonra birkaç değişikliğin iyi olacağını ve artık ürün de eklemek gerektiğini düşündük. (Zaten eklemek için geç kaldık ayrı mesele).

Bu gelişmeler zarfında bizim için önemli sayılabilecek ürünlerden birkaçını sitemize eklemiş bulunuyoruz. Tabii ki bu seçimi, internet üzerinde dikkatini çekebileceğini düşündüğümüz perakende müşteriler üzerine tasarlayarak yaptık. Fakat bundan sonra bünyemizde bulunan her ürünün sitemize girişini de yapmaya çalışacağımızdan şüpheniz olmasın.

Bir pazarlama firması olduğumuz için bünyemizde çok çeşitli malzemeler bulunuyor ve bu yüzden ne yazıkki şimdilik ürün fiyatları giremiyoruz, ürün fiyatları için firmamızla irtibata geçmeniz gerekiyor. Fakat ileriki zamanlarda bu sorunumuzu da çözeceğimizi garanti ederiz.

Şimdilik ürünlerimizin kendi sayfalarındaki yayınlama kalıbımız;
Ürün hakkında birkaç açıklama başlığı, Teknik özellikleri ve Kapasiteleri gibi belli kategoriler olacaktır.

Zamanla ürünlerimiz, tasarımımız vs. tüm internet sitemiz bir kalıp üzerinde rayına oturacaktır. Bu süreç zarfında tasarımda bozulma, eksik bilgiler veya sunucu problemlerinden kaynaklanan hatalar meydana gelirse, lütfen anlayışla karşılayınız.

Vakit ayırdığınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Yasin Koç
Timpaş Isıtma Soğutma Sist. Paz. San. ve Tic. A.Ş.

Sayfa Seçiniz: << İlk Önceki Sonraki Son >>
Yazı Kategorileri

 


 
 
Kullanıcı Girişi

Kullanıcı Adı:
Şifre:


Facebook Twitter    Feed
Since 2011 ©  Timpaş Isı
Tüm Hakları Saklıdır.
Developed By ysnkctr