Logo

Timpaş Isıtma Soğutma Sistemleri A.Ş. 2013 Fiyat listesi uzun çalışmalar sonunda çıkmış bulunmaktadır.

Fiyat listesi içeriğinde; kazandan radyatöre, kombilerden doğalgaz malzemelerine, mekanik malzemelerden her türlü sarf malzemelere kadar ürünler bulunmakta.

Fiyat listemize dijital ortamda erişmek için tıklayınız

17-20 Nisan tarihleri arasında Tepekule / İzmir'de Tescon+Sodex Fuarında standımız bulunmaktadır. Tüm müşterilerimiz standımıza davetlidir.

Tescon Logo


Not: Ücretsiz davetiye kartlarınızı tarafımızdan isteyiniz.

Merhabalar,

2013 yılı ile beraber başlattığımız bayilik girişimlerimiz hızla devam ediyor. 2013 yılındaki ana hedefimiz Mekanik sektöründe yükselme yönündeki ilk adımımız, Batu Vana bayiliği tescillendi. Şu anda Ege bölgesindeki 3 bayiden biriyiz.

Flanşlı vana, pislik tutucular, buhar vanaları gibi tüm mekanik ile ilgili vana çeşitleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz!

Peki Batu Vana Kimdir?
1978 Yılında Türk Sanayisine kalitesiyle hizmet için Sn. Ayhan TÜREMEN liderliğinde yola çıkanBATU Vana” KOCAELİ/Gebze-Dilovası mevkiinde kurulu 7000m² kapalı alanı olan modern, çağdaş işletmecilik gereksinimlerini karşılayabilecek niteliklere sahip fabrikasında üretim faaliyetlerini yürütmektedir.
Detaylar için:  Batusan Hakkında

Batu Vana üzerinde bayiliğimiz

İlgileriniz için teşekkürler.

   Yeni yılın herkese sağlık, mutluluk, huzur ve bol kazanç getirmesi dileğiyle.... Nice yıllara.... Hoşgeldin 2012.

Mehmet Fatih KOÇ
Timpaş Isıtma Soğutma Sistemleri Paz. San. ve Tic. A.Ş.

   Sektörümüzde 2012 yılı, üreticilerin bağlantı yapma yılı olacak sanırım. 2008 ve 2009 yıllarında yaşanan küresel durgunluktan sonra, 2010 ve 2011 yılında yaşanan sektörel patlamayla beraber, üretici firmaların iştahı kabardı. Buna paralel firmalar, uzun vadede toptancı ve perakendeciyi kendine bağlamak adına yüksek iskontolu ve uzun vadeli bağlantılara çıktılar.
Burada dikkat edilmesi gereken konular, bu uzun vadeleri iyi hesaplayıp, bu durumdan maximum kâr elde etmektir. Bu lehine durumu hesaplayamayıp valör yiyenlerinse sektör durağanlaştığında vay hallerine...!

   Bol kazançlı 2012 dileğiyle......

Merhabalar,
Açılmamızın üstünden 5 ay geçmesine rağmen ne yazıkki internet sitemizi daha rayına oturtamadık. Bu konuda hata yapıyoruz, biliyoruz fakat ne yazıkki imkanlarımız dahilinde vaktimizi ancak bu kadar ayırabiliyoruz.

Yakın zamanda Google'da yayınlanmaya başlayan ufak çaplı reklamlarımızdan sonra birkaç değişikliğin iyi olacağını ve artık ürün de eklemek gerektiğini düşündük. (Zaten eklemek için geç kaldık ayrı mesele).

Bu gelişmeler zarfında bizim için önemli sayılabilecek ürünlerden birkaçını sitemize eklemiş bulunuyoruz. Tabii ki bu seçimi, internet üzerinde dikkatini çekebileceğini düşündüğümüz perakende müşteriler üzerine tasarlayarak yaptık. Fakat bundan sonra bünyemizde bulunan her ürünün sitemize girişini de yapmaya çalışacağımızdan şüpheniz olmasın.

Bir pazarlama firması olduğumuz için bünyemizde çok çeşitli malzemeler bulunuyor ve bu yüzden ne yazıkki şimdilik ürün fiyatları giremiyoruz, ürün fiyatları için firmamızla irtibata geçmeniz gerekiyor. Fakat ileriki zamanlarda bu sorunumuzu da çözeceğimizi garanti ederiz.

Şimdilik ürünlerimizin kendi sayfalarındaki yayınlama kalıbımız;
Ürün hakkında birkaç açıklama başlığı, Teknik özellikleri ve Kapasiteleri gibi belli kategoriler olacaktır.

Zamanla ürünlerimiz, tasarımımız vs. tüm internet sitemiz bir kalıp üzerinde rayına oturacaktır. Bu süreç zarfında tasarımda bozulma, eksik bilgiler veya sunucu problemlerinden kaynaklanan hatalar meydana gelirse, lütfen anlayışla karşılayınız.

Vakit ayırdığınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Yasin Koç
Timpaş Isıtma Soğutma Sist. Paz. San. ve Tic. A.Ş.

Merhabalar,
2 gün evvel Google+ üzerinde Sayfalar'ın aktif olmasıyla beraber şirketimizin sayfasını da açmış bulunmaktayız.

Bildiğiniz üzere Google+, Google'ın alternatif sosyal ağı olarak tanımlanıyor. Yakın gelecekte tüm servislerini G+ üzerinde toplamayı hedefleyen Google, son zamanlarda yaptığı büyük çaplı ağa dahil etme operasyonlarına son olarak "Pages" özelliğini ekledi. Açıldığından beri sadece gerçek kimliklere izin veren ve bunun için bir çok kesimden tepki alan Google, sonunda markalar için de ağını hizmete açtı. Tabii ki doğrulama şartıyla birlikte..

Timpaş Isıtma Soğutma A.Ş. olarak bizde tüm gerekli işlemleri tamamlayıp, Facebook'tan sonra Google+ üzerinde de hesabımızı açtık ve çevrelerinize eklemenizi umuyoruz. 

Google+ Timpaş Sayfası: Timpaş Isı

Saygılarımızla,
Timpaş Isıtma Soğutma Sistemleri Paz. San. ve Tic. A.Ş.

Timpaş Isıtma Soğutma A.Ş. ailesi olarak tüm islam aleminin Kurban Bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dileriz.. Her gününüzün bayram gibi geçmesi dileğiyle, nice bayramlara.

TİMPAŞ Isıtma Soğutma Sistemleri Paz. San. ve Tic. A.Ş.

Timpaş Isıtma Soğutma Sistemleri ailesi olarak tüm islam aleminin Ramazan Bayramını kutlar, her gününüzün bir bayram günü gibi geçmesini en içten dileklerimizle Rabb'imizden niyaz ederiz.

Herkese hayırlı bayramlar.

TİMPAŞ Isıtma Soğutma Sistemleri Paz. San. ve Tic. A.Ş.

Merhabalar,

Timpaş Isıtma Soğutma Sistemleri Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. olarak belirtmek isteriz ki, Ticaret hayatında olduğu kadar internet dünyasında da yeteri kadar yerimizi almaya çalışacağız.

Bugünden itibaren yayın hayatına başlayan web sitemiz timpasisi.com.tr üzerinde, zamanla ürünlerimize, fiyat listelerimize, tanıtımlarımıza, iletişim bilgilerimize ve diğer bulunması gereken her türlü bilgiye rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Bunun yanında şirketimizin resmi facebook sayfası da açılmıştır: Timpaş Facebook Page

www.timpasisi.com & www.timpasisi.com.tr

Gelişmeler için lütfen sitemizi sık sık ziyaret ediniz.

En iyi dileklerimizle..

Timpaş Isıtma Soğutma Sistemleri

Sayfa Seçiniz: << İlk Önceki
Yazı Kategorileri

 


 
 
Kullanıcı Girişi

Kullanıcı Adı:
Şifre:


Facebook Twitter    Feed
Since 2011 ©  Timpaş Isı
Tüm Hakları Saklıdır.
Developed By ysnkctr