LogoVatanseverlik, fedakarlık, cesaret gibi yüksek faziletleri kahramanca sergileyip Çanakkale Zaferi gururunu yaşatan Gazi Mustafa Kemal Atatürkü, silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi; torunları olarak rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz.

Ruhları şad, mekanları cennet olsun.

Çanakkale zaferimizin 105. Yılı kutlu olsun!


Cumhuriyetimizin 95. yılı kutlu olsun. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ü ve aziz şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz...


Cumhuriyet Bayramı

Merhaba,
Isıtma ve Soğutma sektöründe, Timpaş Isıtma Soğutma A.Ş nin çatısı altında faaliyet gösteren yeni online güvenli alışveriş sitemiz yayında! İncelemek ve alışveriş yapmak için tıklayınız

Timpaş Isıtma Soğutma A.Ş kimdir?: 2004 yılından beri sektörde tecrübesi olan, 2011 yılından beri Isıtma-Soğutma, Mekanik-Tesisat sektörlerinde faaliyet gösteren, son yıllarda arkasına aldığı güçlü üretici firmalarla bu sektörde varlığını kanıtlayan ve artık kendi markası redblue ile üretime başlayan bir anonim şirketidir.

Redblue.center kimdir?: Timpaş Isıtma Soğutma A.Ş nin ağırlıklı olarak kendi ürettiği ürünleri satmak için oluşturduğu, Paytr ödeme altyapısı ve Alpha SSL&GlobalSign markasının 256bit e varan yüksek güvenlikli şifreleme altyapısıyla online güvenli ödeme kanalı sunan yeni nesil bir alışveriş platformudur.

İncelemek için: redblue.center

Şirketimizi incelemek için: timpasisi

Saygılarımızla,

Timpaş Isıtma Soğutma Sistemleri A.Ş. olarak Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, hayırlara vesile olmasını dileriz.

Sevdiklerinizle beraber nice mutlu bayramlara.

Merhabalar,
Bir kaç aydır özellikle dolar ve euronun artışı sebebiyle, birçok üründe üreticiler fiyat yükseltmesine gitti ne yazıkki. Her gün değişen fiyat listeleri yüzünden fiyat listesi bastırmamız mümkün olamıyor. Özellikle Alarko'nun son 1 ayda 3. kez fiyat değiştirdiğini düşünürseniz ne demek istediğimi anlarsınız sanırım.
Bu yüzden maliyet ve kullanım kolaylığı olarak minimumda kalması ve güncel fiyat bilgisi gerekliliğiyle beraber fiyat listemizi dijital ortamda geliştirme kararı aldık ve bir süredir bunu uyguluyoruz. Sanırım listemizin nerdeyse tamamı değişti. Her yeni değişikliliği de yansıtmak için uğraşıyoruz..
Bunların sonucunda, düzenli olarak fiyat listemize göz atmanız tavsiyemizdir.

Değişiklikleri takip edebilmek için Twitter hesabımızı takip edebilir, Facebook sayfamızı beğenebilir ya da Google+ sayfamızı çevrelerinize ekleyebilirsiniz.


Her yeni değişiklik, bir önceki listeyi geçersiz kılar. 

Merhabalar,
Açılmamızın üstünden 5 ay geçmesine rağmen ne yazıkki internet sitemizi daha rayına oturtamadık. Bu konuda hata yapıyoruz, biliyoruz fakat ne yazıkki imkanlarımız dahilinde vaktimizi ancak bu kadar ayırabiliyoruz.

Yakın zamanda Google'da yayınlanmaya başlayan ufak çaplı reklamlarımızdan sonra birkaç değişikliğin iyi olacağını ve artık ürün de eklemek gerektiğini düşündük. (Zaten eklemek için geç kaldık ayrı mesele).

Bu gelişmeler zarfında bizim için önemli sayılabilecek ürünlerden birkaçını sitemize eklemiş bulunuyoruz. Tabii ki bu seçimi, internet üzerinde dikkatini çekebileceğini düşündüğümüz perakende müşteriler üzerine tasarlayarak yaptık. Fakat bundan sonra bünyemizde bulunan her ürünün sitemize girişini de yapmaya çalışacağımızdan şüpheniz olmasın.

Bir pazarlama firması olduğumuz için bünyemizde çok çeşitli malzemeler bulunuyor ve bu yüzden ne yazıkki şimdilik ürün fiyatları giremiyoruz, ürün fiyatları için firmamızla irtibata geçmeniz gerekiyor. Fakat ileriki zamanlarda bu sorunumuzu da çözeceğimizi garanti ederiz.

Şimdilik ürünlerimizin kendi sayfalarındaki yayınlama kalıbımız;
Ürün hakkında birkaç açıklama başlığı, Teknik özellikleri ve Kapasiteleri gibi belli kategoriler olacaktır.

Zamanla ürünlerimiz, tasarımımız vs. tüm internet sitemiz bir kalıp üzerinde rayına oturacaktır. Bu süreç zarfında tasarımda bozulma, eksik bilgiler veya sunucu problemlerinden kaynaklanan hatalar meydana gelirse, lütfen anlayışla karşılayınız.

Vakit ayırdığınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Yasin Koç
Timpaş Isıtma Soğutma Sist. Paz. San. ve Tic. A.Ş.

Timpaş Isıtma Soğutma A.Ş. ailesi olarak tüm islam aleminin Kurban Bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dileriz.. Her gününüzün bayram gibi geçmesi dileğiyle, nice bayramlara.

TİMPAŞ Isıtma Soğutma Sistemleri Paz. San. ve Tic. A.Ş.

Timpaş Isıtma Soğutma Sistemleri ailesi olarak tüm islam aleminin Ramazan Bayramını kutlar, her gününüzün bir bayram günü gibi geçmesini en içten dileklerimizle Rabb'imizden niyaz ederiz.

Herkese hayırlı bayramlar.

TİMPAŞ Isıtma Soğutma Sistemleri Paz. San. ve Tic. A.Ş.

Yazı Kategorileri

 


 
 
Kullanıcı Girişi

Kullanıcı Adı:
Şifre:


Facebook Twitter    Feed
Since 2011 ©  Timpaş Isı
Tüm Hakları Saklıdır.
Developed By ysnkctr